Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/themes/vienna/header.php:2) in /wp-content/themes/vienna/inc/functions/scripts.php on line 66
 

O nas

Czym jest Rowerowy Wieluń?

Grupa Rowerowy Wieluń powstała we wrześniu 2015 roku z inicjatywy grupy miłośników dwóch kółek, którzy postanowili zaangażować w turystykę rowerową każdego, kto ma tylko czas i ochotę przemierzać piękne tereny naszego powiatu i nie tylko, bo organizujemy również dla najbardziej aktywnych wyjazdy. Za sobą mamy już wypady m.in. na Mazury, Jurę Krakowsko-Częstochowską, w Bieszczady, do Czech, objechaliśmy też Wysokie Tatry dookoła.

Po co?

Rowerowy Wieluń to zatem przede wszystkim ci, którzy chcą zwiedzać i poznawać okolice na rowerach, w doborowym towarzystwie i znakomitej atmosferze. Oprócz organizowania wypraw rowerowych aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnym, poprzez  spotkania i budowę infrastruktury rowerowej.

Dla kogo?

Jesteśmy otwarci na każdego, dla kogo rower jest nieodłączną częścią jego życia, lub dopiero zaczyna swoją przygodę. Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, chętnie zobaczymy Cię w naszych szeregach.

Trochę o tempie jazdy

Sezon zimowy dla większości naszej grupy jest sezonem zamkniętym, część z nas jednak pedałuje cały rok. Wiadomym jest, że temperatury zimą nie pozwalają na robienie częstych przystanków, dlatego też zimą jeździmy mocniejszym tempem. Sezon rowerowy otwieramy oficjalnie 1 maja, ale już z nadejściem pierwszych cieplejszych wiosennych dni pojawia się nas coraz większa liczba osób. Wszelkie wypady dla ogółu są sygnalizowane na naszym fanpage na Facebooku.

Korzyści przy okazji?

Dzięki zaprzyjaźnionym paru sklepom rowerowym: Majchrowski Rowery przy Placu Legionów, Karol Rychlik na ul. Sieradzkiej 43 oraz Zasada Bikes na ul. Fabrycznej członkowie naszej grupy mogą liczyć na upusty przy serwisowaniu swoich rowerów, jak również przy zakupie rowerów, części, czy akcesoriów. Oprócz tego każdemu udzielamy każdemu wsparcia, bo tworzymy lokalną rowerową rodzinę. Aktywni mogą liczyć na profesjonalne stroje z naszą grafiką w bardzo korzystnej cenie.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Menu

Facebook