Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /rowerowywielun/wp-content/themes/vienna/header.php:2) in /rowerowywielun/wp-content/themes/vienna/inc/functions/scripts.php on line 66
 

O nas

Czym jest Rowerowy Wieluń?

Grupa Rowerowy Wieluń powstała we wrześniu 2015 roku z inicjatywy grupy miłośników dwóch kółek, którzy postanowili zaangażować w turystykę rowerową każdego, kto ma tylko czas i ochotę przemierzać piękne tereny naszego powiatu i nie tylko, bo organizujemy również dla najbardziej aktywnych wyjazdy. Za sobą mamy już wypady m.in. na Mazury, Jurę Krakowsko-Częstochowską, czy do Czech.

Po co?

Rowerowy Wieluń to zatem przede wszystkim ci, którzy chcą zwiedzać i poznawać okolice na rowerach, w doborowym towarzystwie i znakomitej atmosferze. Jesteśmy na etapie rejestrowania stowarzyszenia, które oprócz organizowania wypraw rowerowych będzie aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnym, poprzez  spotkania i budowę infrastruktury rowerowej.

Dla kogo?

Jesteśmy otwarci na każdego, dla kogo rower jest nieodłączną częścią jego życia, lub dopiero zaczyna swoją przygodę. Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, chętnie zobaczymy Cię w naszych szeregach.

Trochę o tempie jazdy

Sezon zimowy dla większości naszej grupy jest sezonem zamkniętym, część z nas jednak pedałuje cały rok. Wiadomym jest, że temperatury zimą nie pozwalają na robienie częstych przystanków, dlatego też zimą jeździmy mocniejszym tempem. Sezon rowerowy otwieramy oficjalnie 1 maja, ale już z nadejściem pierwszych cieplejszych wiosennych dni pojawia się nas coraz większa liczba osób. Od wiosny do jesieni jeździmy w ciągu tygodnia mocniejszym tempem, weekendy zostawiamy na typową rekreację, połączoną z turystyką rowerową.

Korzyści przy okazji?

Dzięki zaprzyjaźnionym dwóm sklepom rowerowym: Majchrowski Rowery przy Placu Legionów oraz Zasada Bikes na ul. Fabrycznej członkowie naszej grupy mogą liczyć na upusty przy serwisowaniu swoich rowerów, jak również przy zakupie rowerów, części, czy akcesoriów. Oprócz tego każdemu udzielamy każdemu wsparcia, bo tworzymy lokalną rowerową rodzinę. Aktywni mogą liczyć na profesjonalne stroje z naszą grafiką w bardzo korzystnej cenie.

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Menu

Facebook